Почему стоит выбрать нас

20-ти летний опыт успешной ежедневной работы с самыми сложными пациентами с патологией шейки матки

Команда лучших профессионалов: клиницисты, цитологи, гистологи, рентгендиагносты

Мы знаем, как диагностировать и лечить патологию шейки матки и обучаем коллег

Мы работаем по стандартам, на основании доказательной медицины с учетом индивидуальных особенностей пациента

Эффективность нашей работы доказана временем и здоровыми пациентами. Нас советуют друзьям

Подробнее об услуге

Правила підготовки до операції діатермоконізації

Правила підготовки до операції ексцизії, діатермоконізації, діатермокоагуляції шийки матки для пацієнтів, які вже пройшли діагностичне обстеження та передопераційне лікування

Перед операцією пацієнтку необхідно повністю обстежити згідно зі стандартами. Має бути встановлено клінічний діагноз, проведено відповідне лікування супутніх запальних захворювань статевих шляхів.

Пацієнтку також попередньо має оглянути лікар, який проводить операцію. Це робиться для визначення показань і протипоказань до виконання оперативного втручання. Така умова — виключно в інтересах пацієнтки, оскільки через різні обставини трапляються розбіжності в клінічних діагнозах і, відповідно, істотні відмінності в подальшій тактиці ведення.

Неприпустимим є, щоб пацієнтка проходила обстеження в одного лікаря, а на саму операцію йшла до іншого, який її ніколи не оглядав і не оцінював клінічної ситуації.

Операцію виконують планово на 5–7 день менструального циклу, тобто відразу після закінчення менструації. Цього правила необхідно дотримуватися для профілактики субепітеліального ендометріозу.

Записують на операцію в перший день менструального циклу, тобто в перший день менструації, за телефоном.

У день операції за 6 годин до її початку не їсти й не пити! Тобто необхідно бути натщесерце.

Попередньо необхідно поголити геніталії.

Із собою мати обстеження: загальний аналіз крові, обстеження на гепатит В (HbsAg), гепатит С (anti-HCV), сифіліс (RW або TPHA), антитіла до ВІЛ (HIV). Також необхідна електрокардіограма з розшифруванням.

Лікаря необхідно завчасно попередити про наявність будь-яких хронічних, системних або інфекційних захворювань, захворювань серцево-судинної й дихальної систем, про алергічні реакції на медикаменти, ускладнення під час проведення попередніх наркозів, порушення здатності крові зсідатися, вагітність.

Что еще следует знать

Существует миф, что биопсия шейки матки – это больно. Методологически правильно выполненная биопсия шейки матки – это практически безболезненная процедура, момент взятия биопсии пациенты даже не замечают. Она не требует специального обезболивания. Существует миф, что при цитологическом результате легкой дисплазии (LSIL или ASCUS) кольпоскопию и прицельную биопсию проводить не нужно. Это не так. Биопсию проводят со всех кольпоскопических аномально выглядящих участков на слизистой шейки матки.

Доброкачественные процессы на шейки матки требуют биопсии в случае, когда у кольпоскописта есть сомнения. Чем опытнее кольпоскопист, тем меньше он проводит биопсий при доброкачественных процессах. Опытный кольпоскопист при доброкачественных процессах биопсию не проводит.